| Contdublu a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala de la 14 ani. Se poate de la varsta asta? Voi avea probleme in viitor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti baiat poti sa-ti incepi viata sexuala deoarece nu pot exista urmari negative, de nicio natura. Daca esti fata este cam devreme chiar si daca fizic esti foarte bine dezvoltata. Insa depinde foarte mult si de dezvoltarea ta psihica si mentala. Nu exista un moment stabilit, unul standard insa in acceptiunea marii majoritati nu este considerata ca fiind indicata inceperea vietii sexuale inainte de implinirea varstei de 17 ani. Insa alegerea momentului apartine alegerii facute individual in functie educatie, morala, religie, etnie, etc. Multa sanatate

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca vei avea probleme in viitor.

| MistretulPufos a răspuns:

Yiz, cel mai probabil daca esti baiat o sa lasi fata insarcinata si o sa ai probleme mari, nu fa asta, esti foarte tanar, nici macar nu esti dezvoltat complet, esti doar un copil si la asta iti este gandul, asteapta pana cand te faci mare

| Dugalle a răspuns:

Ce intrebare imbecila.

| MadagasHardwell a răspuns:

Esti baiat sau fata?

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Incepe-o cand vrei tu. daca vrei la 14 ani cine te opreste? e corpul tau si faci ce vrei cu el.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Decat cu politia bro