| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! Vreau sa va spun ca m-am masturbat.
Si mi-a iest un lichid vascos, transparent..Era ca apa doar ca mai gros...Sunt sigur ca nu era sperma.
Din greseala a cazut lichidul in apa inainte de a ma sterge, am spalat cada cu mult sapun, am clatit-o si dupa aceea am uscat-o cu servetele pentru a fi sigur ca nu a mai ramas nimic.Se poate intampla ceva? Va rog raspunsuri serioase, dau funda!

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

La ce te referi cand intrebi daca se poate intampla ceva?
Adica, chiar sincer, nu inteleg. Cada nu a ramas insarcinata, daca te linisteste

| ywar a răspuns:

Ai lasat insarcinata cada, cada fiind in perioada critica, adica la ovulatie. Cada e de genul feminin: o cada, doua cazi. Deci e insarcinata.

| AtriunBoi a răspuns:

Ai folosit lubrifiant? Daca ai folosit, atunci probabil este sperma combinata cu acesta. Dar trebuie sa stii ca si sperma are densitati diferite! Uneori poate fi mai lichida sau mai densa, in functie de ultimele alimente consumate. Funda?

| MadalinaVieru a răspuns:

Cu siguranta e doar lichidul ubrificant

| Goete a răspuns (pentru MadalinaVieru):

Lichidul lubrificant e transparent... cel putin al meu :p