| Белый a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa ma ajutati cum sa-i spun unui baiat ca il iubesc mult, cum sa ma destainui? ajutati-ma va rog am nevoie mult

4 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hei! Tu il iubesti. Dar el te place? E indragostit de tine? Iti arata acest lucru? Esti sigura ca asta vrei sa faci? Esti sigura ca nu vei fi dezamagita si ranita daca te va respinge? Intai raspunde la aceste intrebari si cred ca vei lua singura decizia corecta.
Succes!
Sarbatori fericite! happy

| Белый explică (pentru blueheart):

Stiu ca si el ma place insa nu-mi arata acest lucru e cam timid... poate voi fi ranita daca ii voi spune isna nu mai pot sa cu asta in mine am un an si jumate decind imi place de el, am iesit de citeva ori insa parca nu prea vad schimbari, imi scrie zi de zi dar nu imi spune nimic ca putem sau nu putem fi impreuna

| blueheart a răspuns (pentru Белый):

Daca esti sigura ca si el te place incearca sa vorbesti deschis cu el, sa-i spui ceea ce simti. Poate ca si el o sa-ti spuna ce simte pentru tine. Si e mai bine sa vorbesti. Asa vei stii exact unde se afla relatia voastra.
Succes! happy

| TuRneR01 a răspuns:

II ceri sa discutati intre patru ochi, si atunci ii spui tot ce simti pentru el ''dai cartile pe fata ''. Sau daca esti o fire mai timida poti sa-i spui pe mess / facebook etcetera...