| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :X help melodie ! acum 1 saptamana am facut sex cu prietenul meu ... am facut-o protejat dar in seara aia o facusem de 3 ori si a 2-a oara nu a ejaculat tot atat de mult ca prima oara si m-am uitat daca s-a spart prezervativul dar doar in capat unde era sperma nu l-am pus sa sufle in el sa vad daca nu era spart nicaieri ... oare e normal sai curga mai putina sau e posibil sa se fi spart

2 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Logic, intotdeauna prima ejaculare este mai puternica decat urmatoarele, eu zic a stati linistit, prezervativul nu se sparge asa de usor, depinde si de calitate desigur si de puterea ejacularii Sperma are nevoie de timp sa se refaca, are si el o limita si niciodata nu poate sa ejaculeze la fel de mult a doua oara dupa doar cateva minute de prima ejaculare, si a treia la fel, e si mai putina.
Mult succes iti doresc!

| Crisstttina a răspuns:

E extrem de normal sa curga mai putin happy deoarece prima data s-a cam golit tongue a2a oara a curs ce a mai ramas. Stai linistita happy