| anonim_4396 a întrebat:

xD Am cunoscut acum o saptamana un tip care arata foarte bine si e si foarte detreaba. Am avut mai multe conversatii pe mess, pe subiecte mai "perverse"[bine, la modul de gluma.hee hee] in care ne distram foarte bine, dar pe parcurs a spus ca vrea sa le evite pe cat posibil pentru ca cica radeam de el si nu stiu mai ce[ok, tot la modul de gluma, dar nu prea stiu cum sa interpretez.hee hee]. Problema nu ar fi asta, ci ca el are prietena, iar conversatiile noastre doar eu le incep. Nu vreau neaparat o relatie cu el, vreau doar sa ramanem prieteni, dar nu stiu daca e prea ok din moment ce se comporta asa. Ceva sfaturi, pleasee?puppy dog eyes

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Daca vezi ca nu tine la glume, lasa-l planet! Ce rost are sa iti mai bati capul? Sun multi care vad precum un cal doar inainte! Asa ca vad ca esti o fata deschisa si care stie ce e o gluma si vei gasi tu si cei care o sa te aprecieze pentru felul tau de a fi! multa bafta!