| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Traiesc o adevarata iubire de dragoste.Dar in ultimu timp amandoi am suferit foarte mult,mai ales ea,i-am gresit mult. Apropinduse ZIUA INDRAGOSTITILOR, vreau sa-i fac un cadou frumos, sai repornesc dragostea, iubirea accea care o aveam odata pentru mine.
Ea este zodia GEMENI.Iar eu Scorpion
M-am gandit sai cumpar o carte frumoasa de dragoste, cum ar fi:

1. Nicholas Sparks-Ultimul Cantec
2. Nicholas Sparks-Jurnalul unei iubiri
3. Nicholas Sparks-O plimbare de neuitat( a vazut si filmu, ea palcut foarte mult).
Care carte sar potrvi?

Sau m-am gandit sa-i fac un tablou frumos cu o poza cu noi doi!

Voi ce ziceti? sau daca nu dati-mi niste idei.
Multumesc

14 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu cred ca mai placut ar fi tabloul!
Sau daca e pasionata de lectura, mie mi-ar place Cel mai mult jurnalul unei iubiri!
Incerca sa-i faci si o surpriza! care sa fi sigur ca nu o va uita niciodata!
Si incearca sa nu mai fi badaran! iubeste si respecta ceea ce ai langa tine azi! maine poate fi prea tarziu!

| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa-i faci un orallaughing

| wolder a răspuns:

Ideea cu cartea m-a impresionat, cred ca e cea mai buna alegere

| RobY_3853 explică (pentru wolder):

Si pe langa carte sa-i iau un Trandafir frumos, dat din sufletbig grin, si pot sa scaot cateva poze cu noi, sa le bag in cartehappy?

| wolder a răspuns (pentru RobY_3853):

Ooo normal! cata imaginatie! Sunt sigura ca va fi impresionata. succes

| wolder a răspuns (pentru RobY_3853):

Nu stiu ce carte i-ar placea. tu o cunosti. tu o alegi. mie nu-mi plac cartile de dragoste deci nu prea stiu cartiblushing
Ce-am citit de dragoste au fost doar date de la scoala si-s cam nasoale

| RobY_3853 explică (pentru wolder):

Sau ai tu alta ide mai bunabig grin.

| wolder a răspuns (pentru RobY_3853):

Zic sa-i iei Nicholas Sparks-O plimbare de neuitat daca zici c-a vazut filmul si i-a placutbig grin

| Azµre a răspuns:

Un tablou frumos, o poză în ramă cu voi doi.

| Enki a răspuns:

Un buchet de flori si ciocolata

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are ea? am o idee dar nu prea se potriveste copiilor de aceeia te intreba...

| RobY_3853 explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Pai ea are 17 iar eo19.Dar am observat cai place sa citeasca, sa se decumenteze.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Ok atunci ne limitam la un tablou frumos cu voi doi,si daca as fi in locul tau, asa sigur i-ar aprinde dragostea dintre voi doi, as mai cumpara un inel nice, nu neparat aur, si i-as propune sa fie logodnica mea.zic eu ca ar fi profund impresionata. asta as face eu ...succes

| carinutza373 a răspuns:

Uite niste idei:
Lansati un lampion: http://www.cadouri.ro/cadouri-valentine-s-day/lampioane-inima-p13482.html luati-va niste cani inima identice: http://www.giftmarket.ro/canivalentines si pe langa astea sa iei o sampanie si toate sa fie la lumina lumanarilor si a stelelor, FUNDA pls pls?