| weirdfire a întrebat:

acum 5-6 zile am facut sex neprotejat cu prietenul meu ( nu este primul contact sexual ) a avut senzatia de ejaculare si imi este teama sa nu fi scapat ceva. insa astazi mi-a venit menstruatia ( intarziata 3 zile, niciodata nu este regulata, am doar 16 ani si mi-a venit destul de tarziu prima oara ). exista vreo sansa sa fiu insarcinata? astept raspunsuri serioase. multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| Jelly_7813 a răspuns:

Parerea mea este ca daca azi ti-a venit nu ai de ce sa iti faci griji happy

| pisikutza123 a răspuns:

Eu de multe ori am patit asa si nu am ramas, adica el nu ejacula in mine dar eu aveam preziceri de-ale mele, totul va fi bine, aveti grija

| mat31new a răspuns:

Ce vrei sa-ti raspundem daca tu nu sti sa stai cuminte.

| loveyourkiss a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu esti insarcinata (atinci cand esti nu iti mai vine decat daca faci eforturi psihice si fizice foarte mari si nu e deloc bine pentu bebe). De data asta ai scapat dar aveti grija pe viitor :*

| weirdfire explică (pentru loveyourkiss):

Multumesc foarte mult.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Nu esti daca ti-a venit menstruatia

| jimmy1823 a răspuns:

Nu asculta sfaturi gen ``nu esti, daca ti-a venit``. Mergi la mamica, cere cativa lei...si ia un test de sarcina! Si protejaza-te...prea multe riscuri pentru cateva minute de placere! Succes happy