| Larisa412 a întrebat:

Am 18 ani si sunt virgina! Pana acum am asteptat un fat-frumos,dar m-am saturat sa-l astept. Vreau sa scap de virginitate! Asa ca o voi face cu primul care-l gasesc! Insa as vrea sa stiu cum va fi prima oara! Aici fetele va rog sa ma ajutati! Si de la baieti as vrea cateva sfaturi cum ar fi,ce trebuie sa fac? Eu plinuta si am sanii lasati! Si imi va fi rusine! Va rog,chiar am nevoie de ajutor, de sfaturi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
32 răspunsuri:
| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 21 de ani sunt virgin stiu ca este ceva rusinos insa vreau sa te felicit ca esti virgina la 18 ani, iar ca sfat eu zic sa nu te grabesti deoarece este dificil sa te decizi cu cine iti pierzi virginitatea, cel putin in cazul meu cam asa a fost oricum felicitari inc-odata ca esti virgina si ignora-i pe cei care fac misto de tine deoarece eu asa procedez, sal

| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 21 de ani si sunt virgin nu am avut niciodata vreo prietena si sunt cam trist din acest motiv mai ales ca din motiv ce sunt virgin toti baietii fac misto de mine, dar m-am obisnuit eu cred ca fiecare face ce vrea cu viata lui deci cine este virgin nu trebuie sa ofere nimanui explicatii deoarece este viata lui si fiecare repet face ce vrea cu viata lui deci e normal sa fi virgin respect pentru tine ca femeie si nu iti fie rusine de cum arati ceea ce conteaza la o femeie este sufletul RESPECT