| antoniaaaa a întrebat:

am stat cu un baiat cateva luni si acum m.am despartit de el, el inca tine la mine tine poze cu mine la avatar chestii din astea. in momentul asta stau cu un baiat care e plecat in afara si care va veni peste o luna, eu de cel cu care am stat cateva luni m.am desp din cauza actualului pentru vorbea urat de elsi ma convins si pe mine de unele chestii. acum partea "bomba" actualul a vorbit cu el si s.au imprietenit si imi spune ca e un baiat de milioane! nu stiu ce sa cred oare a spus chestiile alea doar ca sa ne desparta? un sfat?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da a zis asta ca sa va desparta. impacate cu fostul:X si numai vb cu actualu.

| MajorAsshole a răspuns:

Da, eu cred ca a vrut sa va desparta. E un tip uns cu toate alifiile, va joaca pe amandoi pe degete si isi bate joc de voi. E inteligent. Daca nu il puteti "bate" la capitolul asta, impaca-te cu fostul si nu mai luati legatura cu actualul tau.

| NorbO a răspuns:

Poi daca chiar are ceva in cap atunci face misto si bravo lui!

| Pavel5479 a răspuns:

Fa cum iti spune inimawinking

| antoniaaaa explică:

@NorbO de ce crezi ca face misto?