| lau16 a întrebat:

Uitati,m.am despartit de prietena mea...am avut o relatie de 8 luni si ne.am certat din cauza unei prostii si ea imd s.a combinat cu altu ea zice ca inca tine la mine si ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine, dar nu poate sa se desparta de ala pentru ca toate fostele lui s.au despartit de el pentru altu nu stiu ce sa fac si sunt confuz...

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

raised eyebrows Deci ea s-a "combinat" cu altul, iar acum iti spune tie ca inca mai are sentimente pentru tine?!?!
Ea ar vrea sa se desparta de tipul respectiv dar nu o lasa inima ca vezi doamne "o sa sufere" EL?!?!
thinking confuza sunt si eu...
mi se pare ridicol!
esti sigur ca te iubeste? eu una,(daca as fi fost in situatzia ei) cu siguranta as stii pe cine alege, asta daca as fi sigura pe sentimentele mele. o sa ma doara fix in cot de "cel cu care sunt" si o sa ma intorc la "marea dragoste a vieti mele"( asta, repet, daca intr-adevar te-ar iubii).
Dar tu, o iubesti? daca, DA, atunci de ce nu incerci sa i-ei situatzia in proprile maini? o lasi sa se joace cu tine? fi sigur ca in cazul asta trebuie sa i-ei si in calcul varianta :ca te-ar putea minti. te-ai gandit? thinking plus ca n-ar avea nimic de pierdut... ar putea sa va joace pe amandoi pe degete, dupa cum vrea ea.

| lau16 explică (pentru madyddd):

NU e in stare de asa ceva "-.- e posibil cea mai bleaga fiinta blushing si da asta incerc, dar nu o inteleg...pt ca "prietena ei" i la bagat pe ala pe gat...

11 răspunsuri:
| Rapplex a răspuns:

Da-i foc!

| CityOfSatan a răspuns:

No offence, dar fosta ta prietena e o t***a!

| EmmaShefferd a răspuns (pentru CityOfSatan):

Eu as bate-o ..aia nu ii trebuie iubire..ci pl blushing

| CityOfSatan a răspuns (pentru EmmaShefferd):

I-as da eu numa' pl in gura, si in fund si peste tot sa se sature!

| EmmaShefferd a răspuns (pentru CityOfSatan):

Haaa...ce dur esti! big grin Imi place :X.

| CityOfSatan a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Figurat vorbind, sunt fata, dar in ziua de azi exista prea multe t***e! Iti vine sa le dai foc!happy

| EmmaShefferd a răspuns (pentru CityOfSatan):

Adevarattttttttttt!

| lau16 explică (pentru CityOfSatan):

Are 14 ani... "-.- si o cunosc foarte bine straight face...

| EmmaShefferd a răspuns:

Daca s-a combinat imediat cam in cel mult 2 saptamani inseamna ori ca suferea dupa tine si a crezut ca refugiul cu altcineva o v-a ajuta sa treaca peste, ori nu are foarte multe sentimente pentru tine si daca i s-a oferit ocazia sa fie cu altul a acceptat fara sa ezite. si din cate zici tu motivul ei este prea ridicol, e clar ca altceva o retine. e ca si cum ti-ar zice :stai sa ma mai simt bine cu asta ca e nou si imi place si apoi ne impacam cand ma plictisesc"...nu vreau sa te influentez in nici un fel, dar asa vad eu situatia. Sfatul meu, desi stiu ca nu iti e usor, trebuie sa treci peste fata asta si sa astepti sa apara fata care nu te v-a lasa usor si nu v-a avea retineri in privinta iubirii dintre voi. Mult noroc Laurentiu! big grin

| ruxxy98 a răspuns:

Spune-i fetei sa faca ceva neplacut celuilalt baiat pana se va desparti el de ea. Daca chiar va iubiti, veti trece si peste asta.