| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva. De curand mi-am inceput viata sexuala. Am fost virgina, am 19 ani si de vreo 2 zile imi curg cateva picaturi de sange, ceea ce ma ingrijoreaza destul de mult... tinand cont ca au trecut 5 zile de la actul sexual (protejat)...

Răspuns Câştigător
| Acvila a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa imi curga sange si la 2 saptamani dupa.Nu te ingrijora, dar asa cum spune anka... fa-ti un control ceva...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea ar trebui sa mergi la un control medical, nu e foarte scump, dar este important caci ti-ai inceput viata sexuala.Ai grija!