| angel70530 a întrebat:

Buna tuturor., de mult timp nu am scris aici, vreau sa va povestesc despre fostul meu iubit, avem deja o luna de cind ne-am despartit, dupa cum spuneam ca nu pot sa-l uit, in tot acest timp de cind suntem despartiti, ne-am intilnit in oras, si el s-a intors cu spatele la mine, din prieteni de pe skupe m-a sters,eu fiind enervata pe el si l-am blocat de pe skype, imi pare interesant ca de pe facebook, nu ma sters, ma tine in prieteni, astazi dupa a 3 saptamini, iarasi mi-a verificat profilul, nu stiu de ce a mai intrat, daca dupa atitea zile ne-am despartit, el se mai intereseaza de mine, si imi intra pe profil, deja a doua oara, hei stiti eu ma gindesc ca sa intru si eu la el pe profil., dar nu stiu ce sa fac, as vrea sa imi dati niste sfaturi, va rog mult seriozitate, multumesc.

1 răspuns:
| Loreddana a răspuns:

De ce nu incerci sa treci peste? Asa urmarindu-l mereu si uitandu-te ce face pe facebook sa mai stiu eu unde nu ai sa uiti in veci de el. Impune-ti sa nu-l mai cauti deloc. Sterge-l de pe facebook si unde-l mai ai si incearca sa-ti gasesti alte ocupatii, vei uita treptat de el. Sau incearca sa-ti faci alta relatie...