| unknow a întrebat:

este urgent!
va rog sa ma scuzati, ...categoria nu este una tocmai potrivita!
doresc sa gasesc rezultatele admiterii anului acetuiala liceu! sa vad daca am fost admisa. si nu stiu unde sa caut. adica am gasit o chestie si mi`m bagat umele si tot ce trebuie si zice ca nu gaseste!thinking

imi puteti da un lik va rog frumos?
funda:*:*:*

5 răspunsuri:
| compaq15 a răspuns:

rolling on the floor admitere la dragoste si sexrolling on the floor

| kosmynutzu a răspuns:

A nu sau afisat inca se afiseaza pe 13 sau 14 dar alea sunt.acum sau afisat doar notele de la evaluare

| charisma_4729 a răspuns:

Hei:d nici eu nu stui, imi poti da situl pe care l-ai gasit tu:d?