| anonim_4396 a întrebat:

Hey :* acum ceva timp am cautat niste povesti pe Facebook si am gasit una chiar foarte frumoasa, dar nu o mai gasesc :/ ma puteti ajuta? Era vorba despre o fata de 17 ani care a intarziat la prima ora de la liceu, asa ca s-a dus la cafenea una a intalnit un baiat pe nume Alex, si prietena lui veche Anda... Vi se pare cunoscuta? Scuzati-ma daca nu am ales categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| IDede a răspuns:

Chiar nu imi dau seama cum te pot ajuta dar incearca sa o cauti pe paginile pe care le-ai vizitezi sau mai bine cauta in istoricul cautarilor si atunci cel mai probabil o gasesti acolo. Succes!

1 răspuns: