| LiaXdd97 a întrebat:

:* happy eu fac naveta la scoala cu un microbuz, si un baiat ma tot tinea in brate, chestii, vrajeala, azi dimineata el a tinut alta fata in brate, iar pe mine ma ignora, drept urmare eu am stat la alt baiat in brate, la acelasi baiat am stat si la intoarcere, el a stat singur, nu a tinut pe nimeni, insa a inceput sa ma tachineze. mentionez ca eu am 15 ani, iar el 17. Credeti ca ii place de mine? Ma va mai tine vreodata in brate? (Mie imi cam place de el...) Cum sa ma comport cu el? Dau fundita pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai dupa parerea mea ii placi cu siguranta, altfel u te tinea in brate. poate ca acea fata s-a pus la el in brate si de aceea nu a putut refuza. oricum, eu zic sa incerci sa vorbesti mai mult cu el, sa vezi daca aveti ceva in comun si daca da, ai putea incerca o relatie cu el....de ce nu? ce ai de pierdut?happyhappyhappySUCCES!

2 răspunsuri:
| Yoooy a răspuns:

Eu cred ca te iubeste daca te tachineaza... vrea doar sa numai stay cu celalath baiat. de asta de tachineaza sh da te va mai tine kissx:X:X funddaa
?

| Ancutzazurly a răspuns:

Buna. In primul rand cred ca astfel de lucruri li se intampla tuturor fetelor...dar tu stii cel mai bine, ca daca este fustangiu si isi bate joc de fete cred ca nu iti doresti sa ai vreo legatura cu el. El probabil nu are prietena si isi ocupa timpul liber. Daca ii placea de tine numai tie iti faceau astfel de lucruri. Asteapta de la el primul pas, asta ca sa nu te faci de ras ca iti place de el iar lui nu de tine(sau sa isi bata joc de tine). Ai grija de tine :*
P.S. e cam greu sa fi fatatonguetongue