| AmaliaCIA a întrebat:

nu de mult imi place de un baiat, si am crezut ca si el simte la fel.pentru ca mereu ma lua in brate, ma tinea de mana si era super happy cu mine.dar si unei alte fete ii placea de el.intr-o seara ne-am uitat la un film cu mai multi pireteni comuni.si el facea aceleasi gesturi cu mine.pana a venit fata aia.si m-a lasat pe mine si a inceput sa se tachineze cu ea pana intr-un final sa ii vad ca se saruta.in acel moment m-am simtit foarte prost.de ce ar face asta? cand mai intai dedea semne ca ma place pe mine? oare sunt eu prea timida si nu i-am aratat indeajuns ca il plac? Sau el doar s-a jucat cu mine si de fapt nu ma place.sa mentionez ca fata aia are o reputatie mai proasta cu mai mult tupeu.

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

ARE TOT DREPTUL SA FACA ASTA, este la varsta la care trebuie sa zboare din floare in floare, in secunda asta te saruta pe tine, peste 3 secunde saruta alta, very simple. de ce reputatie proasta? esti invidioasa ca a sarutat-o pe ea si nu pe tine asa-i? ei bine domnisoara baiatului nu=i pasa de reputatia ei, tot a sarutat-o, sîc! acum treci mai departe ca si tu esti la varsta; a care trebuie sa zbori din floare-n floare

| RAY a răspuns:

La varsta lui e ceva normal doar nu o sa vrea insuratoare, copii cu tine, omul a incercat nu te-ai lasat s-a dus la alta

| Doub a răspuns:

E un cretin, de asta a făcut ce a făcut.
Nu e în stare să cucerească o singură tipă, şi mno.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Doub):

A reusit sa cucereasca 2 tipe, pe una a sarutat-o, pe alta a facut=o sa planga, un cretin nu ar reusi asa cevawinking baiatul asta este istet;

| sofisis a răspuns:

La varsta voastra cam asa se intampla...se cam zboara din floare in floare.
Probabil ca i-a placut mai mult de fata respectiva.
Stiu ca e dur dar uneori asa este. Nu toti cei pe care ii simpatizam ne simpatizeaza la randul lor.
Lasa-l in pace si nu ii mai accepta gesturi...pentru ca le va mai face. Tine-l la distanta fara sa ii reprosezi faza cu tipa respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita-l, ii place sa se joace. Daca nu vrei sa ai de suferit stai departe de tipii de genul.

| DeDe547623796 a răspuns:

Eu zic sa il tii la distanta, si nu iti fa de lucru ce tipii de genu