| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat pe nume cristi si nu stiu cum sa ii spun ca il plac.I-am spus pe mess dar nu mai intra de 2 luni si eu i-am spus cu o luna in urma.Nu stiu cum sa-i spun.Ma ajutati voi?

FUNDA!
P.S. Nu va pot spune ce varsta am.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CocoMexii a răspuns:

Probabil nu ii merge netu sau pc happy poate printr-un sms sau sa il suni daca ai nr lui happy Bafta:*

| BLeur a răspuns:

Bună Andreea.

Spune-i în faţă tot ceea ce simţi, nu îi spune pe mess sau prin orice altă cale..pentru că el va aprecia că ai fost sinceră cu el.

Posibil ca lui să nu îi meargă PC-ul sau netul. dacă ai nr lui dăi un sms şi întreabă-l ce face şi de ce numai intră pe mess. happy

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| SakonSIUkon a răspuns:

Incearca urmatoarea luna...

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el si daca o sa simta la fel o sa iti spunahappy

| UnMicutzAnonim a răspuns:

Spune-i ca vrei sa ii arati cv.(il chemi intr-un loc unde nu e mai nimeni), ii zici ca e ff important..si dupa ii spui..eu spun ca nu te va refuza