| geoooooooo a întrebat:

Buna tuturor..in primul rand vreau sa va multumesc.mi-ati fost de mare ajutor, cu multe.Acum am si eu o intrebare..aseara am facut pentru prima data dragoste, cu iubitul meu.a fost pentru prima oara..nu vreau sa va spun ce dureri am avut..si el saracu... intrebarea mea este..De ce ma doare burta? si aseara m-a durut, si acum putin..de vina sa fie penisul lui? Mentionez ca era mare.big grin thx:*

6 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Nu trebuie sa fii speriata, asa se intampla cu toate femeile in general.Te va durea pana se obisnuieste organismul cu schimbarile.
Bafta!winking

| geoooooooo explică (pentru Angelique):

Mersi frumos angelique:*mi-a trecut deja...:*

| AdyAdeluş a răspuns:

Pentru ca este prima data se intampla asa deci nu te alarma.

| TinaDoll2022 a răspuns:

big grin Poi poate ca ti-a bagat-o prea tare asa din prima! Oricum este normal sa te doara burtica

| android96 a răspuns:

Din cauza ca ti sa deteriorat vaginu....si spune-i la fraieru cu care ai facut-o sa foloseasca balonase si sa o ia mai incet.

| geoooooooo explică (pentru android96):

Mersi mersibig grin o sa i tranzmit...