| princess009 a întrebat:

Buna tuturor.Ma intalnesc cu un baiat care are o relatie de 2 ani cu o fata,el sta singur in chirie, ea sta acasa cu parintii ei.Lui ii place de mine,se simte atras de mine,cand ne intalnim,ne sarutam,ma strange la pieptul lui ma imbratiseaza, este cand dorm la el.Eu am 25 de ani el 26, vreau sa va spun ca el a fost primul baiat din viata mea,cu el mi-am pierdut virginitatea, cand ne intalnim tot timpul facem dragoste si imi zice ca se simte bine cu mine.Cand ne despartim imi zice sa am grija de mine, ma saruta si imi zice ca mai vorbim.Eu l-am intrebat cat timp va tine toate astea ce se intampla intre noi si mi-a zis sa lasam lucrurile asa pentru ca nu se stie ce ne aduce ziua de maine.Stiu e o poveste ciudata dar stiti cum se zice inimii nu ii poti comanda.Va pup si astept parerile voastre.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul nu e facut sa stea cu cineva o viata,dorinta sexuala e una, iubirea e alta, cand iubesti nu devi homosexual, cei care nu accepta natura umana vor suferi mereu exemplu fatuca aia va suferi and va afla asta, ce sa spun nu poti ordona inimi pe cine sa iubeasca, suntem oamenii nu ingerasi

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca relatia asta nu-i una deloc una de inima, ci pur sex si atat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Puteti trai foarte bine si sa aveti in continuare o viata fericita cu multa dragoste iubire si sex chiar si in lipsa acelui petec de hartie de multe ori coplet inutil, denumit "Certificat de casatorie". Traiti-va intens fiecare clipa si moment al vietii. Multa fericire!

| mihai69 a răspuns:

Și relația lui cu cealaltă fată în ce constă de fapt?!?
Vrei să știi cât vor mai ține lucrurile așa? Îți spun eu: până prinde altă fată credulă care-i va cădea în plasă. Sau până o convinge pe cealaltă că un „menage a trois" e foarte avantajos pentru toți, din multe puncte de vedere.

| WaterDrop a răspuns:

Aaa, vrei parerea care ti`o doresti tu si anume ca te iubeste la nebunie si veti fi impreuna pe veci, sau cea reala?

Cea reala este ca profita de tine ca sa scape de frustrarile lui.Esti doar sex pentru el si nimic mai mult, ca sa`si satisfaca ideea ca el este cel mai bun la asta.A profitat de faptul ca erai virgina si nu stiai prea multe in domeniu, asa ca orice ar face el, tie ti se va parea cel mai bine.Din pacate, lipsa ta de experienta atat in dragoste cat si pe plan sexual, te face sa nu vezi asta.

Alegerea ta cum vei proceda.Parerea mea este ca trebuie sa te mai uiti si in alta parte pentru ca nu vad sa se termine bine relatia voastra si vei suferi enorm, daca nu incepi sa te impaci cu acest gand de pe acum.

| Lawliet14 a răspuns:

Vai de capul lui... Sau al iubitei lui!

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca la 25 de ani nu stii ce inseamna asta, esti praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cerut parerile noastre, dar nu ne-ai spus-o pe a ta. Tu esti okay cu situatia?

Daca da, foarte bine, keep going!

Dar daca tu vrei mai mult (sa fie exclusiv cu tine), parerea mea e sa-i faci vant. In cele mai multe cazuri de genul, tipul se intoarce mereu la ea, nu ramane cu tine (cealalta femeie). Tu esti doar o placere carnala, un rush de adrenalina datorat faptului ca trebuie sa va ascundeti, ca face ceva ce nu ar trebui. In cazuri foarte rare, se intampla sa te iubeasca intr-adevar pe tine, dar atunci pune-ti intrebarea: de ce ramane in continuare cu ea? De ce nu e cu tine? Variantele sunt: e las, superficial, nu stie ce vrea sau toate de mai sus. Si in cazul in care te alege in final pe tine, nu uita sa-ti pui intrebarea: Ce il va impiedica sa iti faca tie ce i-a facut ei? Am fost in situatia ta si in multe altele. Mult timp mi-a placut sa fiu cealalta femeie, the bad b***h care fura barbatii altor fraiere care nu erau in stare sa tina de ei. Cu timpul insa mi-am schimbat mentalitatea. Mi-am gasit un barbat loial, cu aceleasi idei de viata si conceptii ca si mine, in care am incredere deplina si despre care sunt convinsa ca nu ar face nimic sa ma raneasca. Am vazut si am trait suficient cat sa stiu sa citesc un barbat si sa fiu sigura de anumite lucruri. Insa, cu toate ca mi-am schimbat viziunea, niciodata in viata asta nu o sa invinuiesc cealalta femeie. Daca un barbat respecta cu adevarat femeia de langa el, automat are decenta sa ii spuna ca nu mai simte nimic sau ca a gasit pe altcineva. Lucrurile se discuta si se inteleg.

Asa ca tu da-ti seama ce vrei si pune-te pe primul loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte josnica. Cum poti sa imparti un barbat cu o fata care poate il iubeste enorm dat fiind faptul ca au atata timp impreuna? Din ce am vazut in intrebarile anterioare, tu dupa 5 zile te-ai si dezvirginat cu el. Din prima zi i-ai facut te miri ce. Si tu si el vreti doar relatii intime. Asta nu e iubire... Sunteti doi oameni josnici care merita unul pe altul. El ca te foloseste pe tine cand probabil nu poate gagica-sa sa-i ofere ceva, tu ca accepti doar sa faci dragoste cu el, sa fii folosita. Iti dau un sfat: fii femeie adevarata (desi rar se mai poate face femeie adevarata una ca tine)

| ExprimareLibera a răspuns:

Nu vine la tine doar să se relaxeze si apoi pleacă, stai liniștită. Chiar tine la tine

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Vrea doar sex de la tine!

| orailibrail a răspuns:

Ai gresit-o, maxim de tor cu acest băiat. Scriu aici pentru cititori.

Câteva greșeli care le-ai, facut:
- La prima întâlnire i-ai facut facut sex oral
- la a 2-a întâlnire ti-ai pierdut virginitatea cu el
- el era deja intr-o relatie cand tu te-ai întâlnit și apoi te-ai culcat cu el
- el vrea deja sex în 3 (2 băieți cu tine) asta spune ce trapa ti-ai luat cu băiatul asta

Asa se intampla cand te culci cu un necunoscut... ti-ai păstrat virginitatea pana la 25 ani și te-ai aruncat în bratele unuia care nu te iubește și nici nu te respecta.

| Axde a răspuns:

Cum sa stea cu alta de doi ani si tu sa accepti sa va vedeti din cand in cand?
Mai sunt baieti mai buni si singuri. Chiar trebuie sa il imparti cu alta. Daca asa simti tu gandeste-te ce simte cealalta fata fiind iubita lui oficiala.
Lasa baiatul in pace si nu te mai baga sa strici relatii, sunt convinsa ca nici tie nu ti-ar placea.