| FORMULADTI a întrebat:

Prietena mea se uda foarte tare asa sa zicem in timpul actului sexual, sa zicem asa cand are orgasm curge din ea un lichid, cu un miros intepat care uda tot cearsaful de sub noi. Care este problema?! Tin sa mentionez ca este putin salbatica in pat si ca si-a inceput viata sexuala de acum 2 luni! Imi destainuie cineva si mie taina si cum se poate de combatut cu ea? Merci mult.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Squirt pare sa fie ce face ea acolo. si de rau nu e in niciun caz. ca sa nu mai simti mirosul ala intepat, pune un air freshner d-ala automat la 8 minute cu ceva aroma de guma turbo... Oricum ce zici tu aici e de bine, multi si-ar dori ca femeile lor sa obtina treaba aia. happy succes!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetei ii place foarte tare sexul.Se excita maxim.Mai bine una ca ea.Decat alta, la care te chinui o ora sa o incalzesti si cand umbli la savarina e uscata mai ceva ca desertul Sahara.

| shadow72 a răspuns:

Nu e nici o problema...ba chiar e ceva in plus... felicitari! cand o sa ai o prietena care se uda greu o sa plangi dupa actuala

| christos1234 a răspuns:

Trebuie sa ii spui sa nu se mai excite asa tare si sa se gandeasca la alte lucruri.

| AlexXx90 a răspuns (pentru christos1234):

Nu pot sa inteleg cate tampenii poti sa scrii. Ma bufneste rasul aproape la fiecare comentariu care il lasi, asa aruncat din,, fundul surii'' laughing)))

| mihai69 a răspuns:

Se pare că reușești și singur, norocosule!
Pentru rezolvarea „umezelii" recomand cumpărarea de „așternuturi absorbante" pentru incontinență. Se găsesc la raioanele de „pamperși" pentru adulți la orice supermarket. Sau la farmacii, dar acolo sunt mai scumpe.

| Emilian65 a răspuns:

Udatul unei femei in timpul unui act sexual este un fenomen normal(de fapt acest udat la femei este echivalent cu ejacularea la barbati) Deci nu te speria ca se uda tare. Ar trebui sa te ingrijoreze faptul ca nu se uda(adica nu a ajuns la orgasm). Tu, cand faci sex cu ea si se uda tare, cum te simti?

| SkyPilot a răspuns:

Nu e nici o problema, dimpotriva, e mai usor de lucrat cu ea happy

| Lawliet14 a răspuns:

Esti un norocos, probabil ca si un profesionist! tongue

| Vanqu1sh a răspuns:

Inseamna ca totul decurge cum trebuie si ca esti un posibil animal in pat. Nu ai ce sa schimbi, poate sa o bati inainte sa numai fie asa salbatica desi nu e convenabil. La ultima parte sunt ironic evident laughing.

| darriya a răspuns:

Stai linistit e de bine.are orgasm..se excita prea tare fata...e posibil sa nu se excite la toti barbatii cu care intretine relatii sexuale, tu esti un norocos, cearsaful se uda? se spala.d-aia sunt masini de spalat.happy

| jerkboy92 a răspuns:

Bravo,sa nu se mai intample da-ti drumu inainte ei laughing