| andrageorgianaa a întrebat:

un baiat m-a intrebat cati ani am si i-am spus ca 14 mi-a spus ca st mare, el are 17. cateodata mai incepe conversatii pe facebook cu mine fara nici un motiv sau imi trimite numai emoticoane. il stiu cam de un an de zile si e un tip de treaba eu am o mica simpatie pentru el. credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| shadow222 a răspuns:

Eu cred ca da ar trebui frumos sa-l intrebi si gatabig grin

| andrageorgianaa explică (pentru shadow222):

Eram gata sa ii spun dar mam mai gandit putin si mi-am dat seama ca poate o sa ma creada o ciudata.

| shadow222 a răspuns (pentru andrageorgianaa):

Ce? dc sa creada ciudata doar ii arati sentimentele fa-ti curaj nu sta in umbra

| andrageorgianaa explică (pentru shadow222):

Mai bine stau in umbra decat sa-i spun

| shadow222 a răspuns (pentru andrageorgianaa):

Nu sta in umbra ca o sa-l pierzi intrreabal pe facebook daca nu fata-n fata :d nu fii asa timida

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa se pare ca te place

| Burlacu006 a răspuns:

Probabil arati bine si vrea sa iti umble la budunastraight face eu zic sa iti gasesti un baiat de seama ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alyssa13 a răspuns:

Probabil ca te place happy, dar multi de 17-20 de ani o dau in vrajeli. straight face