| Alina_4632 a întrebat:

Buna tututror, am si eu o intrebare... dupa cat timp se poate vedea copilul la ecograf, dar in sange?

3 răspunsuri:
| anuska a răspuns:

Pe la 3 luni

| alinac a răspuns:

Se vede cred ca dupa 2 saptamani la ecografie indovaginala, dar in sange nu am auzit.saricna iese facand un test de sarcina deci iese in urina. darca sa-l vezi dupa 3 luni in functie de pozitite. dupa 2 saptamani se observa ca exista sarcina.

| iepuras_6311 a răspuns:

Salut...am fost si eu insarcinata iar la ecograf s-a vazut dupa o luna...iar in sange sincer nu stiu. sper sa te ajute raspunsul meu