| anonim_4396 a întrebat:

Uite cum sta treaba :
Plac un coleg si el stie, pentru ca eu i-am zis. Eu sunt mai copilaroasa el e mai. matur sa zic asa laughing. Vreau sa stiu daca as avea vreo sansa sa fiu cu el, adica ne intelegem bine, vorbim pe mess pana la 12 si daca e afara vorbim prin mesaje [el mi-a dat nr lui ], in unele ore il surprind uitandu-se la mine, dar mereu intoarce privirea, si cu mine se poarta altfel decat cu celelalte colege. Problema e ca mai am o colega care e topita dupa el, dar ei...nu prea vorbesc, dar na sunt geloasa. El mi-a zis de cateva ori ca sunt draguta, ca sunt o persoana cu care se poate vorbii, ca nu sunt ca celelalte fete din clasa. Din ce mi-a zis, el prefera fetele mai mari :-s[s-a despartit de fosta prietena acum vreo 2 luni, el inca tine la ea chatterbox dar ea are pe altul.], adica nu stiu daca as avea vreo sansa cu el sau daca ma place.
Help.pareri ceva? Ca sa stiu sa nu-mi mai fac sperante aiurea. :]

7 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Pai da sa-ti zic un secret, baietilor le plac fetele mai copilaroase happy

| jupiterestru a răspuns (pentru candora):

Daaa eu sunt baiat si am o prietena copilaroasa, oo adorlove struck

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Ori ii place de tine si ar vrea sa incepeti o poveste impreuna, ori are foarte multa vrajeala in el.

| parazitu007 a răspuns:

Deci in primul rand, traitiar familia ta sa-ti traiasca, LOGIC ca ai sanse, deci practic exista metoda usoara si cea grea. Cea usoara cheama-l acasa si ofera-i placeri trupesti, cea grea. vorbiti vorbiti azi un buna maine un ce mai faci poimaine o imbratisare saptamana viitoare un te iubesc peste 2 saptamani o limba-n gat peste o luna esti cu el. acum faci cum vrei tongue

| jupiterestru a răspuns:

Probabil si el se intreaba tot acest lucru si el te place dar nu stie cum sa ti-o zica,comunicati mult, bate multe apropouri, fa-l sa isi dea seama ce vrei si cu siguranta si el va prinde tupeuhappy

| farytale23 a răspuns:

Deci. Esti exact ca mine love struck Doar ca tu probabil nu te plictisesti repede de un baiat oh go on. In fine. Cand mai vorbiti pe mess. Intreba.l de ce fete din clasa ii cam plac. Si daca te mentioneaza pe tine. Recunoaste si tu ca il placi tongue Daca o da in povesti cu fosta. Ii zici ca nu esti la fel. Oricum sper sa fiti impreuna puppy dog eyes

| userPoWer a răspuns:

Uite, daca ii vei dovedi ca ii poti fi alaturi la greu, ca il poti sustine, ca atunci cand are o problema se poate baza pe tine, te va accepta! Iti spun din experienta pentru ca si eu sunt mai matur si stiu cum e sa ai o problema si o fata sa te sprijine. Dar nu trebuie sa exagerezi [E tare stresant]. Incearca sa fii tu, incearca o perioada sa fii indiferenta cu el, asta ii va starni curiozitatea, si se va apropia mai tare de tine. Tu trebuie sa ii fii aproape, si ai sa vezi ca te va accepta.A da, si daca esti fitoasa sau genu asta [ No Offense], incearca sa fii diferita cu el. Petrece mult timp cu el si arata-i ca viata nu se termina la fosta lui prietena. Ai sanse. Sper ca ti-am fost de ajutor.