| UnícáááFátá a întrebat:

uite TPU mi-am descarcat opoze de pe net si vr sa stiu cum pot sa-mi pun o poza din documents la yahoo messenger? raspunsul castigator primeste fundita iar ceilalti voturi

Răspuns Câştigător
| babesss a răspuns:

Hey :*
pai.intri in Yahoo Messenger iar in stanga sus iti arata o poza. apesi click dreapta pe ea si acolo scrie Choose my Picture. APESI.
Acolo sunt cateva poze...IN SFARSIT. Apesi pe browse.CAUTI MY DOCUMENTS. APESI PE POZA Pe CARE vrei sa o pui la avatar si dai ok.