| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cum stiu daca un baiat ma placee adica vorbim despre orce adica best frends dar cand se pupa cu prietena lui se uita la minee in ochii mei si vad asta destul de bine a zis ca el daca vrea poate sa stea cu mine dar nu vrea ce sa inteleg din asta!

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Adica el te poate cuceri in orice moment, dar acum el are iubita si nu poate sa o faca.
Daca te iubea cu adevarat, o lasa pe acea fata pentru tine.
Asa nu prea merita bagat in seama.

4 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Ca te place, dar este loial prietenei lui... Pe bune, voi fetele stiti numai sa ne faceti porci si sa ne criticati, dar cand vedeti un baiat ca ramane cu prietena lui si refuza sa o insele, cautati rasounsuri pe internet...

| Clodmod a răspuns:

Urmeaza sa te placa happyhappy.

| cristyscl a răspuns:

Pai trebuie sa intelegi ca baiatul crede ca te poate cucerii oricand isi doreste el, si daca se desparte de prietena lui tu ai putea fi urmatoarea lui cucerire big grinhappy

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Pai poate nu-i place de tine dar eu cred ca sunteti mai mult decat prieteni...