| darriya a întrebat:

Buna un baiat daca se uita la tine, isi fixeaza privirea catre tine de cate ori te vede inseamna ceva?(era in spatele meu si el facea un zgomot ca sa ma uit la el sisaia la mine nu stiu exact cum se zice scuzati)

9 răspunsuri:
| darriya explică:

Daca ar fi vorbit ca tine sigur as fi crezut ca e un dezaxat asa ca...

| dianainsta01 a răspuns:

Asigura-te totusi ca nu e genul de baiat care face asta cu toate fetele sau care e neserios. inseamna ca te place, in principiu. dar ai grija.

| ElizaCoco002 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa fii atenta la fiecare miscare, e posibil sa te placa sau sa se foloseasca de sentimentele tale (daca il placi) sa te faca de rusine in fata celorlati, eu zic sa nu-ti pui sentimentele in joc si sa te apropii de el

| darriya explică (pentru ElizaCoco002):

Nu cred ca e asa.cu siguranta te inseli.el e corist intr-o biserca...acolo l-am intalnit doar ca n-am vb niciodata cu el..este a 3 a oara cand il vad si l-am observat ca se uita la mine si cand nu ma uit eu la el. ma cauta cu privirea.

| ElizaCoco002 a răspuns (pentru darriya):

Niciodata nu poti sa stii ce gandeste un om,eu nu il cunosc pe acest baiat, dar in fine, poate vrea sa vorbiti si sa va imprieteniti sau poate vrea ceva de la tine, nu stiu, de ce nu incerci sa intrebi prietenele sa aflii mai multe date despre el? poate iti vei face o parere buna despre baiat si incearca sa vorbesti cu el.

| darriya explică (pentru ElizaCoco002):

Nu toti baietii sunt la fel..nu-i baga in aceeasi oala...cred ca ai fost dezamagita rau in viata de ai o astfel de gandire...baiatul pare bun, interesat de mine din cate vad..ca daca nu m-ar placea nu s-ar uita la mine pana si pe ascuns..si mai ales el care are mare credinta in D-zeu sa isi bata joc de sentimentele mele. daca ar fi fost vreunul dp strada as fi crezut ca poate profita de mine.ms oricum

| ElizaCoco002 a răspuns (pentru darriya):

1 Nu nu am fost
2 Nu il bag in acelasi oala ca alti, cum ti-am mai zis eu nu il cunosc si ti-am dat cateva idei
3Nu mai judeca oamenii care nu-i cunosti, ca tu nu stii daca am fost fericita sau dezamagita etc. |Eu am incercat sa te ajut

| darriya explică (pentru ElizaCoco002):

Nu judec oamenii pe care nu-i cunosc doar ca mi s-a parut ca ai fost dezamagita dupa felul cum mi-ai scris "sa se foloseasca de sentimentele tale, sa te faca de rusine in fata celorlati"am crezut ca ai trecut prin asta...cand nu treci prin d-astea (Dezamagiri)nu ai cum sa gandesti asa...

| ElizaCoco002 a răspuns (pentru darriya):

Aparentele inseala!