| anonima6467 a întrebat:

va rog sa citi tot si sa ma ajutati! dau fundita! acum cateva zile a venit la mine o vara si a stat km 4 zile.in timpul ala am fost la niste prieteni de familie care ne sunt si rude indepartate. ei au un baiat f simpatic de 14 ani cu care ne intelegem super.mentionez ca eu am 15 ani iar vara mea 14.mai fusesem la el si inainte, dar acum e mult mai de gasca.ne-am gadilat cu ea.ne-am jucat, dar am observat ca se juca mai mult cu vara mea care de la atata gadilat nu mai putea.[lui ii place sa supere fetele]
o sa mergem la mare impreuna si o sa stam 11 zile, dar mi-e teama sa spun asa.nu stiu ce e in capul lui.[nu ma refer la prostii]. cu ea se juca mai mult, dar pe mine m-a invitat la ziua lui, si pe ea nu...
oare la ce se gandeste? ce e in capul lui? o prefera pe vara mea sau pe mine?[eu arat mai bine ca eabig grin]va rog sa ma ajutati.nu stiu cum functioneaza creierul baietilor!

Răspuns Câştigător
| florynnaa a răspuns:

Nici noi nu stim cum functioneaza creierul lui.tongue nu se stie pe cine place. dar intreaba-l. spune-i asa:
''hey, stii ce am vrut sa te intreb?
daca o placi pe vara mea''hee hee
nu e nimic rusinos daca-l intrebi asa.adika ce? ai intrebat de ea, nu de tine.si daca spune da, s-ar putea sa nu te placa dar s-ar putea sa te placa ft putin.si daca spune nu, exista sanse sa te placa.big grin si...nu cred c-ai nimic in capul lui:ladika ce sa fie la 14 ani? :l.

FUNDITA?

6 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, se pare ca o place pe ea daca a gadilat'o mai mult decat pe tine, dar si cu tine are ceva, ii place si putin de tine dar fii numai tu in preajma lui, si mai distractiva, mai inteligenta atunci baiatu' o sa vada ca esti mai tare ca verisoara ta.Stiu cum e, fii mai tare in gura, fii mai tare.Si ai grija sa nu faci ceva gresit, noi te putem ajuta.
Bafta,

Ashley

| aangelia a răspuns:

Poate il deranjeaza ca esti mai mare decat el... actioneaza si tu nu mai astepta de la el tongue:*

| Byushka a răspuns:

La uni nu functioneaza deloc laughing dar in fine.

parea mea este ca la varsta lui. baieti fac misto de un baiat daca este cu o fata mai mare ca elwinking

si el acum se orienteaza dupa fetele mai mici sau egale cu varsta lui

e normal so simpatizeze pe vara ta pentru ca e deo varsta cu el happy

ai spus uh ca araty mai bine ca vara ta happy... scumpo baietu la varsta lui cauta fete cu care pot sa vb de toate si apoi se uita si la aspectul fizic happy

in concluzie. poate vara ta e mai deschisa, mai amuzanta, mai interesanta ca tine

sfatul meu este sa-ti gasesty si uh un baiat de varsta ta sau poate oleaca mai mare ca nah cine stie poate gandeste mai matur... hy te'am pupat kiss bafta!

| cori_6572 a răspuns:

Teodora, daca tu arati cu adevarat mai bine ca ea, chiar daca gusturile difera, e greu de crezut ca el nu observa asta si pentru baieti asta este un lucru f important.Sunt sanse mari ca pe tine sa te placa si sa te ignore intentionat ca sa te "atate". Probabil incearca sa se joace putin cu mintea ta, o fi observat ca il placi si tu.Incearca sa nu ii arati ca il placi asa mult, fii amabila cu el dar nimic mai mult.In mod normal daca chiar te place iti va arata direct asta, daca nu, pierderea lui!

| Lol_1641 a răspuns:

Eu cand aveam 14 ani numa la prostii imi ststea capu, dar noh poate nu toti is asa! laughing)

| RenataG a răspuns:

Pai na depinde cateodata nu conteaza cum arati conteaza cum te porti si ce ai in suflet...

eu zic ca ar fi bine sa l intrebi daca te place si daca nu asta e. o sa gasesti tu pe cineva mai bun ca lumea nu se termina doar de la un baiatwinking:*succes