| sonydj a întrebat:

Am o prietena de 2ani aproape si totul este perfect intre noi...eu sunt clasa a 8a, ea a 9a. Ne-am cunoscut pe net, nu este de la mine din oras dar sta la 40km si are rude la mine in oras, ne vedem destul de des. Relatia noastra merge struna...ne-am inceput si viata sexuala...totul este ok.
Problema mea este ca.am o colega in clasa...de cand suntem mici, adica din clasa a1a suntem mai apropriati... vorbesc foarte des cu ea.ne intelegem foarte bine, ca fratii. Inainte sa fiu cu actuala ma chiar dadeam la ea... o placeam... dar, acum, ma simt atrasa de ea si o visez noaptea...nu orice vise...ci din astea eroitce. In fine, eu nu vreau sa-mi tradez prietena, vreau sa am un viitor cu ea si vreau sa scap de colega asta, sa o scot din capul meu pana nu fac o prostie...ca am fost tentat de mai multe ori...prietena mea o cunoaste...nu se prea impaca cu ea dar in fine.
Deci, ce sa fac sa mi-o scot din cap? Eu chiar o iubesc pe actuala si nu vreau sa o ranesc...mai bine mor... face atatea pentru mine si ma face sa ma simt cel mai frumos, cel mai iubit cel mai...nu stiu. Eu nu arat nici prea bine fizic... ea e "fotomodel", adica, 90.60.90...
Va rog ajutati-ma...sad

5 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Parerea mea ca sa te preocupi mai mult de scoala, lasa ambele fete pana la 17, 18 ani. Nu e bine pentru actuala cu viata sexuala la 15 ani.

| miauu a răspuns:

Rebelutza4u si eu am 15 ani si am 90 60 90 si nu fac modeling sau alte chesti.

| rebelutza4u a răspuns:

Ma lasi daca prietena ta de 15 ani are 90 60 90 la 15 ani...hai nu exagera, probabil arata bine daca face modeling. dar nu exagera chiar asalaughing...nu te mai gandi la colega ta de clasa, incearca sa nu mai fi asa apropiat de ea, fi mai indiferent fata de ea. O sa fie mai bine.

| Brotacelu a răspuns:

Continua-ti relatia de prietene[amici] cu colega, un sfat bun, o idee cred ca este bine venita la un moment dat de la ea sau invers
La partea cu visatu... no comm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi la colega ta. Ocupa-ti timpul cu ceva. Daca tii la iubita ta nu ai de ce sa visezi asa ceva... doar daca chiar iti doresti ceva cu colega ta. Tocmai fiindca sunteti "mai apropiati" te simti oarecum atras de eahappy Incearca sa nu ii mai spui tot si sa fii mai misterios. Nu are de ce colega ta sa stie toate alea.