| Andreea_Andree_1997_1Nxh a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati. Astazi am facut dragoste de 3 ori cu iubitul meu protejat desigur. Si la fiecare contact mi-a curs sange. Precizez ca inainte de astea 3 partide am mai avut una singura acum in jur de 2 sapt. Ieri a fost si ultima mea zi de ciclu. Acel sange este din cauza ca m-am dezvirginat in totalitate? Va rog cel mai amanuntit raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| policewoman16 a răspuns:

Acelasi lucru l-am facut si eu, in primele dati de la dezvirginare sa stii ca tot curge putin sange si e normal pentru ca la unele fete nu se rupe din prima. Am o prietena careia i-a curs sange vreo doua trei luni, depinde. Sangele acela e de la himen, nu trebuie sa te sperii, doar ai grija sa te speli imediat dupa fiecare act pentru a evita o infectie (acum fiind "deschisa" acolo jos, esti mai predispusa la infectii)

| Andreea_Andree_1997_1Nxh explică (pentru policewoman16):

Iti multumesc foarte mult!

| policewoman16 a răspuns (pentru Andreea_Andree_1997_1Nxh):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea ta s-a produs in cursul acelui prim contact sexual care s-a desfasurat cu 2 saptamani mai devreme indiferent daca atunci s-a produs sau nu o sangerare de dezvirginare. Aceste ultime sangerari la care faci acum referire, aparute in cursul acestor ultime 3 contacte sexuale se pare ca se datoreaza exclusiv perioadei menstruale in care au fost intretinute respectivele contacte sexuale si nu mai au nimic in comun cu dezvirginarea. Exista si o anumita posibilitate sau probabilitate ca la actualele sangerari o anumita contributie mai mica sau mai mare sa fi avut si procesul de DEFLORARE TOTALA care este posibil ca abia acum sa fi fost desavarsit. Multa sanatate!

| dolceromania a răspuns:

Cred ca te-ai dizvirginat din prima total, faptul ca apar sangerari este si felul cu ai facut sex, da fiind la inceput apar sangerari.Stii vorba aia:te-ai rupt toata!

| SorinelF86 a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza menstruatiei