| Deeeeee888a a întrebat:

Buna, va rog sa ma ajutati cu ceva.Acum aprox 2 luni, in prima zi de menstruatie de atunci am mers acasa la prietenul meu si l-am atins in zona intima, prin pantaloni si chiloti.Aceasta nu era uda, doar rece. Dupa, m-am dus sa folosesc toaleta si inainte m-am clatit pe maini cu apa.Cand am folosit-o, mi-am atins din greseala zona intima. Dupa o luna, cu 3 zile intarziere, mi-a venit iar menstruatia, a durat 5-6 zile si prima si ultima zi sangele era maroniu.Acum trebuie sa imi vina iar.Credeti ca se poate pune problema ca spermatozoizii sa fi trecut prin hainele lui si sa ajunga pe mana la mine, sa nu se ia dupa clatire, sa fi intrat cand mi-am atins zona intima si menstruatia trecuta, de 5 zile, sa fie una falsa?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu doamne... Nici daca ii aveai pe vagin nu aveai sansa sa ramai, dar prin haine..doamne laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai afirmat ca acel incident/joc sexual, sau ce o fi fost de fapt, s-a intamplat/a avut loc in PRIMA ZI DE MENSTRUATIE. Fiindca iti lipsesc chiar si cele mai elementare cunostinte si informatii in privinta momentului cat si a modul prin care se poate forma o sarcina, este cazul ca sa afli si tu ca PRIMA ZI DE MENSTRUATIE este considerata stiintific si medical ca fiind ZIUA IN CARE ESTE 100%/ABSOLUT IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina CHIAR SI IN CAZUL IN CARE SPERMA ESTE EJACULATA IN VAGIN. Orice alte comentarii legate de aceasta intrebare sunt absolut inutile si cu totul de prisos. Menstruatia amintita a fost 100% autentica. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida. Spermatozoizii nu trec prin haine ca tu sa ramai gravida.

| Andreeush a răspuns:

Dar tu ai impresia că spermatozoizii sar prin haine?
Câți ani ai?

| inaltcabradulprostcagardu a răspuns:

Sangele era mai maroniu deoarece a fost amestecat cu sangele ramas de luna trecuta