| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ceva.
Ieri m-am despartit de prietenul meu el a vrut sa ne despartim nu eu.Si as vrea sa fim din nou impreuna si sa-l recuceresc. O sa iasa intr-o zi afara si o sa fiu si eu si ma gandesc sa il iau prin surprindere si sa-l sarut >:", ce spuneti s-ar intoarce la mine? Va rog mult dati-mi sfaturi. funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Gandeste-te daca vroiai TU sa va despartiti si venea el la tine si te saruta prin surprindere...nu i-ai fi tras o palma? El n-o sa-ti traga o palma, dar bine n-o sa-i cada.Mai bine fa pe nebuna, pe inaccesibila, cel putin nu pari disperata.Si daca vede ca nu-i dai nici o atentie, poate incepe sa-l deranjeze lucrul asta si incepe el sa te urmareasca.Asta nu e ceea ce vrei si tu? Deci, fii desteapta!

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Nu cred ca mai are sens, pentru ca nu vei face decat sa-ti creezi suferinta sau sa o prelungesti.