| adry_4721 a întrebat:

Buna vi s-a intamplat sa trebuiasca sa stati departe de persoana iubita 2 luni si 1 saptamana? avind si in vedere ca sunteti cu persoana aia de 3 saptamani. Daca da din ce cauza si cum ati trecut peste asta, v-ati despartit dupa?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Al meu e plecat de 5 zile in Franta si mai sta alte 6!

Ma simt rau, dar sunt obisnuita cat de cat sa ne vedem mai rar!

N-ai ce sa faci, trebuie sa rezisti!

Nu te gandi la despartire ca o sa-ti faci ganduri rele degeaba!

Ai incredere ca totul va fi bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă relaţia voastră e de doar 3 săptămâni e cam greu. Depinde dacă vă iubiţi unul pe altul. Dacă vă iubiţi nu vă veţi despărţi şi veţi trece peste, dacă nu, asta e. Baftă!

| εїз a răspuns:

Nu, nu mi s. a întamplat vreodată, decît am avut o relaţie la distanţă, care mi s. a părut cea mai mare prostie, o relaţie la distanţă, in rest nimic, dacă ţie ţi s. a întamplat, îmi pare rău.
Baftă!

| Noir a răspuns:

Hey! Da am trecut si eu prin asta.De cele mai multe ori asta se intampla in vacanta de vara petru ca nu depinde de noi cand vrem sa plecam, ci depinde de parinti/profi/organizatori tabere.Eu sunt de parere sa nu te desparti de cineva la care ti din cauza unui mic fleac.Indura si tu putin si cand va veti revedea pun pariu ca va fi super romantic.Mult norocwinkingwinkingwinking

| anonim2000 a răspuns:

Ba...increderea e esentiala