| LoRdSaN a întrebat:

Buna,nu de curind m-am apucat si eu de bitbox.Si am incercat un sunet mai greu si putin mi s-a primit,doar ca ma doare rau gitul, e normal sa doara avind in vedere ca saptamana trecuta(luni) am inceput.Si daca tot sunteti aici stiti vreun site in care sunt beaturi, sunete Beatbox?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Normal ca te doare gatul, pentru ca tu il fortezi, si-ti fortezi coardele vocale sa produca sunete noi, pe care nu le-ai mai produs pana acum. E ca si cand te-ai apuca de sala, si ai febra musculara. Iti va trec edurerea.
Scrie si tu pe youtube beatbox tutorials.