| angel70530 a întrebat:

vine ziua iubitului meu, si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac(, va rog mult dati-mi niste sfaturi. Astept.

Răspuns Câştigător
| ToTiBaieTi a răspuns:

Cel mai bun cadou din partea unei fete pentru un baiat este sa ii fie aproape de ziua lui. Nu Cadoul conteaza ci gestul si dragostea cu care il dai.Pararea mea este ca o fata sa nu ii cumpere unui baiat un parfum(chiar daca ii stii gusturile) Poate nu ii place. Cel mai frumos este sa ii iei ceva simbolic, cum ar fi sa ii iei o cana din aia pe care se imprima cel mai frumos moment din relatia voastra.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cina romantica si o noapte de neuitat.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cina romantica-in lenjerie comestibila- acoperota cu frisca, doar cu o funda care se desface usor....succes.

| croissant a răspuns:

Buna! Pai nu stiu ce sa zic dar cred ca pentru el nu este important ce fel de cadou ii iei si acel cadou ca ii esti alaturi de el la aniversarea lui si ca vei fi langa el mereuwinking

| andru10best a răspuns:

Un ceas mecanic stil vechi, iar pe spate sa scrii "Esti important pentru mine".

| KinderBeeeib a răspuns:

Pai daca el te place asa cum esti nu va conta ce e atata timp cat e de la tine si esti langa el.Ce zici de o poza cu voi doi inramata intr-o inima sau un parfum sau poate un ceas.Mergi cu el intr-un magazin si vezi daca se uita dupa ceva si un cadou foarte frumos.

Daca esti dispusa ai putea sa ii faci cadou o noapte de neuitat happy.

| SerafimHD a răspuns:

E de la tine. O sa il iubeasca oricum pentru ca te iubeste pe tine! Parfum ceas sau orice stii tu ca ii lipseste! Tu il cunosti mai bine decat noi! dar incearca fara chestii cu deodorant sau lama de ras ca ii sugerezi lucruri neplacute! Succes!

| AAlinaaa a răspuns:

Un ceas; d

| OchiiCaprui a răspuns:

Iai putea da o sticluta cu parfumul lui preferat..si leaga de el un mesaj...alcv nu vad ce iai putea da... Bft

| Rebekka97 a răspuns:

Ceva personalizat cu voi doi.big grin