| sabry_4847 a întrebat:

Vine ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii i-au ce sa fac mai degraba ce sa ii iau astept pareri

5 răspunsuri:
| AdinaCrissa a răspuns:

Pai poti sa ii iei:
-un ceas;
-un parfum;
-o cana pe care sa pui poza cu voi doi(sunt magazine care fac asa ceva)
-un calendar pe care sa pui poze cu voi doi;
-o bratara;
batting eyelashes
Bafta!

| cat a răspuns:

Poate un ceas breloc de genul http://www.crownfashion.ro/......rt-808480, daca ii place genul rock poti alegi de aici http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 sau un tricou cu un desen/model haios.

| elninoema a răspuns:

Pai neaparat trebuie sai cumperi ceva sa ramana impresionat happy!

un dildo sau ceva jucarele pentru motanelu lui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o poza cu voi 2 sa o pui in rama si sa eu faci cadou sau un parfum afla cei place sau ce iar place si fai cadou.La multi ani si sa va iubiti!

| Antonica a răspuns:

Are masina? are permis? majoritatea baietilor le plac accesoriile pentru masini, un suport de ochelari, un set de neoane, chestii din astea... asa si pentru paretea ca nu ii place sa poarte eu zic sa ii iei o bratara si daca te iubeste o sa o poarte cu cea mai mare placere! nici eu nu port nu suport! prietenul meu mi-a luat acu 3 ani si de atunci o port continuu bratara! Fiindca il iubesc! asta ar fi cel mai memorabil cadou! daca te iubeste iti va arata si o va purta cu drag!