| ThEndxD a întrebat:

vreau o parere.
Am 15 ani si inca sunt virgina..azi am simulat impreuna cu iubitul meu ca facem dragoste (spun simulat pentru ca nu a bagat-o incat sa ma dezvirgineze)...dar am facut asta fara prezervativ, credeti ca s-ar putea intampla ceva, exista vreun risc?
Astept raspunsuri serioase, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EllaMelly a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere esti prea mica pentru a-ti incepe viata sexuala,acum depinde si de cati ani are el,depinde sa ai si incredere in el, sa nu-si bata joc de tine, dupa parerea mea nu exista niciun risc, totusi ar trebuie sa vorbesti cu el si sa-i spui sa te mai astepte, nu face prostia asta de acum.Imi imaginez ce zice el ca hai s-o facem acum, ca e peste 2-3 ani tot acolo se ajunge dar in primul rand iti afecteaza starea ta psihica pentru ca te sperii la inceput.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca esti virgina riscul e minim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îmi dau palme și mie, să vă dau palme și vouă, celor care prostați întrebările astea.

Răspuns utilizator avertizat
| uncas a răspuns:

Buna,
Cred ca ar fi bina sa te duci sa-ti faci un test de sarcina.Cel mai bine.Bafta>

| Andreeashine a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie acum 3 luni si sunt bine, nici vorba de asa cevalaughing DOAMNE AJUTA! Insa nu crezi ca esti cam micuta? Varsta de 15 ani este o varsta frageda, cand te indragostesti nebuneste si crezi ca asa-zisul iubit te iubeste.Stiu ca acum nu o sa asculti ce spun, pentru ca la varsta ta nici eu nu as fi ascultat si eram in lumea mea si credeam ca stiu tot.Si am avut si eu cateva tentative de a face aceasta greseala, dar ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a ferit, pana am ajuns sa constientizez singura ca inca nu exista in viata mea baiatul care merita.Am 18 ani acum si am avut zeci de relatii, insa niciuna cu baiatul potrivit, inca il caut.

| nata2008 a răspuns:

Totul e in regula momentan, dar ai grija pe viitor, baiatul care te iubeste te va astepta.

| JiMin a răspuns:

Eu spun sa te mai gandesti.
Esti inca micuta si ...nu are rost sa iti strici viata pentru un baiat.

Riscuri nu prea exista. Daca nu a ejacuat in tine, dupa cate spui tu nu a facut-o, nu s-a intamplat nimic.

Stai linistita si nu ingrijora. Nu ai nimic, dar nu risca altadata...

| TaTToo123 a răspuns:

Nu cred

| GianiTerranova a răspuns:

Poi daca nu a bagat-o nu e nici-un risc draga mea.

| Kretzolina a răspuns:

Nu exista nici un risc... Dar acum e prea repeda mai poti astepta inca 2 ani, pentru ca nu pierzi nimic.