| Dariana1999 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati! Cititi tot pls.Dau funda desigur.Mai demult eram cu un baiat.iar prietena mea era cu altul. intr-o zi am ombservat ca prietenul meu e distant.ok.eramin transport si prietena mea a primit un bilet de la prietenul meu pe care scria ca o iubeste si ca pe mine ma uraste. prietena mea s-a despartit de prietenul ei si s-a luat cu al meu. acum ea sa impacat cu iubitul ei si fostul meu iubit cred ca vrea sa se intoarca la mine dar nu sunt sigura.cum sa-l fac sa se intoarca la mine. spun ca nu stiu daca ma mai iubeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deliuto, nu fa prostia, indiferent cati ani ai, sa-i mai acorzi o sansa. Cand simti ca nu mai poti, ca iti e foarte, foarte dor de el si-l vrei cu disperare inapoi, aminteste-ti ce i-a spus asa zisei ''prietene'' si faptul ca s-a despartit de tine, pentru a se combina cu ea.
Toate astea analizeaza-le si trage o concluzie: merita sa-l accepti din nou in viata ta? Merita sa-i mai acorzi o sansa, tinand cont de faptul ca te-a ranit si si-a batut joc de sentimentele tale?
Presupun ca esti micuta, tinand cont ca nu poti lua o decizie de una singura, dar nu permite niciunui baiat sa te calce in picioare si sa te manevreze dupa bunul plac.
Sfatul meu e sa-ti ignori ''prietena'' si fostul iubit. Nu merita sa le acorzi atentie, ci sa fii indiferenta!

11 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Esti prostuta...de ce l-ai mai vrea inapoi? mai sunt atat de multi baieti care sunt ok.
doamne cat ma bucur ca am 3 prieteni dar aia buni...sincer daca mi se intampla mie o chestie de asta nu stiu ce as fi facut, in orice caz nu se sfarsea bine...pentru ei

| sofisis a răspuns:

Nici el nu merita o a doua sansa...nici prietena ta sa-ti mai fie prietena.

| Danysan a răspuns:

Eu cred ca Inainte de a lua o decizie gandeste-te Bine. Prietena ta daca ti-a furat Iubitu o mai poti numi asa? Pe langa asta la voi pare un fel de schimb aiurit si lipsit de logica.Mai Bine face-ti o Orgie si gata sunteti fericiti.Serios trezeste-te si uita-te Bine ca esti folosita. Iubirea Inseamna Devotament si Incredere pe cand aici vb de metehne si copilarii prostesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti raspund la intrebare daca imi zici cati ani ai. happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Pai da-o dracu de treaba de astea se intamplau la 11 ani cu biletele si tampeni, nu-i dau mai mult de 13 happy.

| Dariana1999 explică (pentru anonim_4396):

Eu as fi preferat sa dai un raspuns legat de intrebare dar na la ce sa ma astept de la tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dariana1999):

Chiar, nu ar trebui sa ai asteptari pentru ca nu iti ofer nici un raspuns daca ai fi asa ''entelegenta'' ti-ai deschide mintea si ai vedea ca nu meritawinking.

| MiruD a răspuns:

Baga-te in seama cu el, stai mai mult cu el si vezi ce reactie are. Cand se iveste momentul, saruta-l. Daca te va respinge, sigur nu vrea sa mai aiba de-a face cu tine. Daca ii place, va termina el sarutul. Asa ca nu iti ramane decat sa incerci. happy

| ElenaDanielaE a răspuns:

Cum poti sa vrei sa te impaci cu el dupa ce ti-a facut? :o Doamne fereste! straight face

| numeletrandafirului a răspuns:

Nu fa greseala de a-i mai acorda o sansa deoarece clar nu merita iar cel care a calcat o data stramb o va mai face si oricum, nu are nici-o scuza pentru ceea ce ti-a facut.Lasa-l in pace, nu-l mai baga in seama si cu siguranta o sa gasesti altul mai bun sau o sa te gaseasca altul mai bun pe tine.