| Cosmy_4320 a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti si pe mine cu un lucru.Am cunoscut si eu un baiat pe net.Am vorbit, a spus ca ii place de mine ff mult si chiar vroia sa ne vedem si sa fim impreuna.Intr-o zi ne-am certat, am mai vorbit noi dar nu asa ca inainte.Imi mai trimitea mesaje din cand in cand apoi nimic.Pe mess vorbeam din saptamana in saptamana.si acum de curand eu i-am spus din nou ca il iubesc.In fine a spus ca nu vrea ca l-am dezamagit.tot asa.si intr-o zi cand tineam fereastra deschisa a lui de la mess mi-a aparut ca tasteaza si spre surprinderea mea era un mesaj ca de ce am renuntat usor la el dar la final a spus ca este mass.Prietena mea a incercat sa vorbeasca cu el. dar nu vrea sa recunoasca. spune ca el nu a tastat. mi-a trimis si o melodie cu dedicatie.si avea prietena de 3 luniii cand a facut lucrurile astea iar acum mi-a dat ignor. ce sa inteleg?

2 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Exact.
Eu din toate ăstea înţeleg că el nu mai vrea să ţineţi legătura şi că te vede un subiect închis.Că are prietenă şi o iubeşte. @dulcemaria01

Are dreptate. Lămureşte cu el lucrurile şi sper să meargă.
Succes.Te pup :*

| Cosmy_4320 explică:

Specific ca atunci cand mi a scris era deja cu prietena lui.deci nu dupa.