| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa ii dau un mesaj unui baiat. I-am spus ca il plac, a2a zi ne-am intalnit, dar nu ne-am sarutat/imbratisat si dupa o saptamana a zis sa fim impreuna.Intr-o seara il sunasem si a spus ca ii ieste rau si nu iese.Si intr-o zi seara m-a intrebat ce simt pentruel, i-am spus si el nu a mai spus nimic, a2a zi l-am intrebat daca s-a suparat si el a spus ca nu si dupa l-am intrebat:,, dar uh ce simti pentrumn?"si el a iesit de pe mess, cred ca mi-a dat ignor sau sa imi apara el mereu offline, si si-a pus si la facebook,, single " ce mesaj sa-i scriu? Il iubesc... Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| kissmealiss a răspuns:

Mai.zii si u sa inteleaga care ii treaba k daca nu vrea sa vb cu u macar asa aiba bunul simt saty sp k asa ii frumos...bafta

| foxie a răspuns:

Poti sa verifici daca este on sau nu (pe mess)
Incearca sa vorbesti fata in fata cu el... fara ocolisuri