| niculescu16081994 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cv : Ieri eu si cu prietena mea am facut pentru prima data sex ( amandoi virgini) am folosit folosit prezervativ. Din mai multe incercari s o penetrez la un moment dat prezervativul s a rupt si atunci s a rupt si himenul fiindca avea putin sange pe el dupa care am fost sa schimb prezervativul rupt intr o parte nu in capt. Am pus al 2 lea prezervativ si am reusit sa facem sex, ejaculand afara. vreau sa stiu daca exista riscu ca ea sa fi ramas insarcinata atunci cand incercam s o penetrez cand s a rupt prezervativul intr o parte

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Ba am citit foarte clar.
Stai linistit. Esti prea stresat. Repet happy

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai ejaculat cum sa ramana grvida?

| mihai69 a răspuns:

Slabe speranțe; dar n-aș vrea să te mint - o probabilitate de 0, nuștiucât la sută există să fi scăpat vreun „pezevenghi" pe-acolo și s-o fi luat-o-n sus...

| niculescu16081994 explică (pentru mihai69):

Esti sigur fiindca sincer sunt putin speriat de fapt mai mult

| mihai69 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da. Asta e, riscurile meseriei... Repet, probabilitatea este extrem, extrem de mică. Dar diferită de zero.

| niculescu16081994 explică (pentru mihai69):

Auzi si daca ea pastile escapalle sanse sunt aproape nule?

| mihai69 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Atunci sigur e totul OK; mai puțin sănătatea fetei, dar... mna! e de preferat unei eventuale sarcini nedorite.
Atenție la efectele secundare! ciclul va fi dereglat o perioadă, va avea probabil sângerări aiurea, grețuri, o să ai ceva de lucru cu ea până își revine.

| neutrino a răspuns:

Da, de ce nu?

| cristimihailov a răspuns:

Relaxeaza-te. Esti prea stresat.
De data asta nu sunt sanse.

| niculescu16081994 explică (pentru cristimihailov):

Cristi esti sigur? nst daca intelegi ce am zis eu mai sus

| niculescu16081994 explică (pentru cristimihailov):

Imi poti explica mai sigur ca sa inteleg si eu si sa stau linistit te rgo frumos

| cristimihailov a răspuns (pentru niculescu16081994):

Ba am citit foarte clar.
Stai linistit. Esti prea stresat. Repet happy

| Alcyon a răspuns:

Nu cred c-a ramas insarcinata din atata lucru, mai ales ca n-ai ejaculat in ea. Aveti grija ca prezervativele se pot rupe, daca fata nu e bine lubrifiata (excitata).