| ochicaprui3 a întrebat:

Bună. Vreau să vă întreb dacă ceea ce mi se întâmplă mie se întâmplă cu toți sau numai mie. Îmi place sa fac dragoste cât de mult posibil și de fiecare dată când fac mă doare la început, dar cel mai rău este ca după acea durere devine ca un drog pentru mine și nu mai știu xum sa mă controlez și îmi doresc tot mai mult și dacă nu fac simt ca mor. Menționez că o fac foarte rar și acum de un an nu am mai făcut. Poate fi și din cauza ca nu fac des? De când nu am mai făcut simt ca mor nu știu cât mai rezist.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sex ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat? Ce varstă ai?

| mihai69 a răspuns:

Fă-ți singur/ă - s-a inventat masturbarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te contrazici. În prima parte a întrebări zici că faci sex cât de mult posibil dar în a doua parte a întrebării zici că faci rar. Deci, cum e până la urmă?

| jorjache a răspuns:

E firesc sa-ti dorești. Si e important sa găsești o persoană cu care te potrivește, care te dorește la fel