| Ionuca20 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva: Se poate ramane insarcinata daca ai facut sex in timp ce ai avut menstruatie?

Răspuns Câştigător
| adina20042007 a răspuns:

Da se poate sa ramai insarcinata in timpul menstruatiei din momentul in care partenerul a ejaculat, cel mai bine e sa iti faci un test de sarcina pentu a fi sigura

4 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Te asigur eu ca nu ramai dar este totusi scarbos sa faci sex la menstra.

| BlueOctober a răspuns:

Da se poate.Dar nu neaparat, daca nu a ejaculat acolo atunci nu ar trebui iti faci griji

| alexa_3257 a răspuns:

Da se poate sa ramai insarcinata. Daca iubitul a ejaculat acolo.Dar nu e foarte sigur.Mai bine cumpara-ti un test de sarcina si ai sa vezi atunci.Si oricum nu ramai insarcinata cand vrei tu. Sper ca te-am ajutat.

| Hosa95 a răspuns:

Daca erai pe ciclu 90% sigur nu ramai dar depinde iti poti lua pastila de a 2a zi si gata poti sa stai fara griji