| TheLovelyGirl a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care marca este mai buna : Avon, FM, Oriflame?

Răspuns Câştigător
| CriSSa537 a răspuns:

Eu zic Avon, chiar daca produsele mi se par mai scumpe

7 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Eu zic ca doar daca le incerci ai de unde sa stii.eu am incercat de toate si de exemplu in cazul rimelului am ramas la maybelline, in cazul samponului la nivea si etc.Ce e mai bun e ce ti se potriveste!:*

| Gagikaru a răspuns:

Avon desigur***

| CriSSa537 a răspuns:

Eu zic Oriflame, chiar daca produsele mi se par mai scumpe

| Cr1sti13 a răspuns:

Avon este si mai buna dar costa ce-l mai mult te poti baza mai bine pe ea... funda big grin?

| MEANGIRL01 a răspuns:

Avon este cea mai buna :X:X

| CrazyDiddi a răspuns:

Avon happy

| zuzzuu a răspuns:

Oriflame dar desigur sunt bune si cele 2.eu folosesc sampon orifflame. funda?