| AAAlexutzAAA a întrebat:

BUna. Vreau si eu un sfat sau mai multe.Sunt cu un baiat(cls.8) si eu a5a dar el mai iubeste muult dar eu nu.Eu il iubesc pe prietenul lui suntem de 1 saptamana impreuna dar nu stiu cum sai apun ca vreau sa ne despartim.Chiar il iubesc pe prietenul lui la nebunie.Multumesc

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca de la 11-12 ani stai cu 2 baieti, nu vreau sa-mi imaginez cu cati o sa stai pe la 20 de ani.

| Marijuana a răspuns:

:-s Mdaa...ma abtin...

Pai simplu ii spui ca vrei sa va despartiti etc etcchatterbox

Succes paaaa

| Miha a răspuns:

Pai bai pana la urma daca nu il iubesti cum ai acceptat sa fi cu el? Spune-i adevarul, o sa-l doara, dar nul va durea mai rau daca va afla singur.Bafta.Te pup:*

| Ciresikaaa a răspuns:

Spune-i frumos nu fi rautacioasa sai stiu eu, zi ca nu prea cred ca ne potrivim sau nu prea esti genul meu si cam atat eu asa scap de baietii care ma cam enerveazalaughing baftawinking

| ioana16 a răspuns:

Esti clasa a 5a si ai prieten? si deja va iubiti? dupa o saptamana? surprise grav laughing uite.nu te supara dar esti micuta ca sa stii care e trebuie cu iubitul big grin dar ai putea sa vb serios cu el si sa-i zici. gandeste totusi ca ei sunt prieteni si se pot certa din cauza ta. ia o decizie cu mare atentie. succes :*

| Bianca_2742 a răspuns:

Mama eu intra 5-a mama, mama nu stiam cei aia si altii, mai spune-i pa si gata

| Anonim_5618 a răspuns:

11 ani 2 iubiteilaughing)
eu la 11 ani ma jucam cu papusile si nu-mi placea de niciun baiat. straight face
daaaa

| AAAlexutzAAA explică:

Nu ati inteles eu nu sunt cu prietenul lui inca.Eu sunt cu respectivul de 1 saptamana.