| Kidda_7223 a întrebat:

Buna`love struck

Am o prietena care vrea sa isi inceapa viata sexuala si are numai 12 ani
Este bine`? love struck.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, în niciun caz! La 12 ani ar trebui să aibă total alte preocupări, nu prostii din astea. Ce e cu voi?!

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca pe ea o mananca de acum eu zic sa nu mai o numesti prietena.Astea care incep prea devreme ajung, in genere, niste parasute.

Orice i-ai spune, nu o va opri.Nu o duce capul.

| RXN a răspuns:

Abia i-a venit menstruatia, iar ei ii trebuie sex...Sa mai astepte minim 4 ani, totusi...

| NickiMinaj a răspuns:

Perfect!

| unknow a răspuns:

Stie si ea ce e ala sex>? rolling on the floor))

| Allexis a răspuns:

Daca vrea sa devina curva de mica, de ce nu? E plina lumea de asa "femei".

| Kazimir a răspuns:

Dar e deja tarziu. prietena mea si-a inceput viata sexuala de la 10 ani cand nici par pubian nu avea... sa inceapa cat mai repede!

| Cocodrilo a răspuns:

Prietena ta e in intarziere deja cu vreo doi anisori!
Hai, nu ma lua in serios :-)

E la fel de bine cum ai lua cheile de la Loganul lui mami si tati si ai da o tura singura pe timp de noapte pe autostrada Bucuresti - Pitesti. Sau cum te-ai urca intr-un elicopter adevarat, te-ai pune la mansa si ai pleca cu el dupa ce te-ai,, antrenat" pe TPU.ro

| nikol a răspuns:

Ar trebui sa o sfatuesti sa mai astepte cativa ani ca acu e mica nu stie ce vrea.Ca daca isi incepe viata sexuala de pe acu o sa regrete amarnic toti o sa ia drept panarama.sa mai astepte cativa ani e prea mititica

| PitikBhaa a răspuns:

Nuuuuuu, Doamne!

| ArcAnna a răspuns:

Off e extrem de mica.in nici un caz!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da e ft bine. Dai bataie laughing

| Cinevaa a răspuns:

Nu.in nici un caz.
Acum nu isi da seama ca este mica dar va regreta foarte mult peste timp.sunt sigura!

| alphastreet a răspuns:

Sti cum se zice a fost o data o curv@ acum sunt toate

| doarreuu a răspuns:

Intai sa arunce papusile si apoi viata sexuala

| CaMeLya_5874 a răspuns:

Este extrem de rau, avertizeazo ca se poate intimpla ceva foarte rau...

| Astrid_4172 a răspuns:

"Prietena" despre care vorbesti, esti cumva tu? Anyway, nu e prea bine sa inceapa de pe acum. Putin probabil ca baiatul cu care "prietena" ta isi va incepe viata sexuala, nu o va parasi dupa cateva zile, avand in vedere varsta ei. In plus, ea e inca in dezvoltare si fizic dar si psihic. Nu merita sa inceapa atat de devreme, cand are o viata intreaga la dispozitie. Si nici nu e ceva care se stabileste din-nainte, ar trebui sa vina de la sine, sa fie ceva cu adevarat special, avand in vedere ca o face pentru prima data.