| Theodoresca a întrebat:

am 16 ani mi-am inceput viata de un an si este a doua oara la rand cand fac dragoste cu iubitul meu si ma doare si imi curge putin sange? Imi este frica sa nu fie ceva grav, astept raspuns! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog si vezi care este problema durerilor si a scurgerilor de sange de care vorbesti.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Ti-ai inceput viata de la 16 ani? pai si pana atunci erai moarta?

| BibiMilano a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii: cand ai avut ultimul CM, cat a durat?