| BogdanBogdan20 a întrebat:

Am făcut dragoste cu prietena mea, a fost prima oară și am introdus-o puțin și nu ne-am protejat. Menționez ca înainte cu o ora aceasta mi-a făcut sex oral și după aceea mi-a făcut iar înainte de sex dar fără terminare, când am făcut sex nu mi-am dat drumul ci doar m-am oprit după aproximativ un minut. Aceasta era in prima zi de după ce se terminase perioada fertila, va rog ajutați-ma și scuzați-mi greșelile deoarece sunt panicat.

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă ai ejaculat înainte de partida sexuală neprotejată, sunt şanse foarte mari ca sperma rămasă pe canal să se fi scurs in vagin, respectiv să rămână gravidă. Dacă zici ca nu ai terminat deloc înainte de sexul neprotejat, nu exista riscul unei sarcini.

| BogdanBogdan20 explică (pentru Necunoscut112):

Și dacă aceasta nu mai era in perioada fertila conform calendarului?

| BogdanBogdan20 explică (pentru Necunoscut112):

Aceasta mi-a făcut sex oral cu o ora înainte când mi-am dat drumul, după o ora mi-a făcut din nou oral dar nu mi am dat drumul doar cât m-a udat foarte foarte bine pe tot penisul iar după aceea am făcut sex.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru BogdanBogdan20):

Cu atat mai mult probabilitatea este zero.

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Stai linistit, nu s-a intamplat nimic, dar pe viitor sa faceti totul protejat. e mai ok si stati si voi linistiti

| unomoarecare7 a răspuns:

Stai linistit, daca nu ti-ai dat drumul in ea nu o sa pateasca nimic, insa pe viitor ar trebui sa folosesti daca nu vrei sa ai surprize, daca vrei sa fii sigur si ati facut-o azi poti sa cumperi pastila de a doua zi.