| EuSuntPopoaca a întrebat:

Buna ziua! Am revenit cu o noua intrebare. Ma numesc Nicole. Am sanii mici si nu stiu cum sa ii cresc, sa imi pun bureti? Vreau sa precizez ca sunt la liceu si vreau sa imi incep viata sexuala cu un baiat de la mate info numit Ianis. Rog seriozitate. Dau funda

Răspuns Câştigător
| PaulCos a răspuns:

Daca marimea sanilor, lungimea genelor sau circumferinta taliei ar fi contat atat de mult atunci sigur numarul populatiei nu ar mai fi fost de mult o problema sau ar fi fost poate, dar in sensul ca era prea mic.

5 răspunsuri:
| gogugogugogu a răspuns:

Poti sa-ti incepi viata sexuala si cu sanii mici, important e sa te placa asa cum esti.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Este dovedit stintific ca anticonceptionalele ajuta la cresterea sanilor deci ii solutia perfecta pentru tine daca vrei sa iti incepi si viata sexuala

| Anna71 a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce e așa importantă mărimea sânilor tăi pentru a-ți începe viața sexuală. Organele care aduc cea mai mare plăcere sunt acolo jos, sânii sunt de umplutură laughing

| PaulCos a răspuns (pentru Anna71):

Exact la fel cum de umplutura este BMW-ul pentru baietei. Degeaba le este mangaiata si complimentata masina, ca tot de umplutura este. Ba chiar mult mai putin decat sanii in discutie care ar trebui sa simta si sa se bucure la fiecare atingere, jantele de 18 inchi nu reactioneaza la complimente sau atingere.

| EuSuntPopoaca explică:

Esti secsi