| anonima4all a întrebat:

Fetele dezvoltate cu sanii mari, dupa ce isi incep viata sexuala le mai cresc sanii?

19 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca da.asta nu afecteaza ritmul de crestere al sanilor. din contra, daca ii ai mici, atunci incep sa se umfle.hee hee
bafta! :*

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu are nicio legatura inceperea vietii sexuale cu creseterea sanilor. E doar un mit. Iar la cele care sustin ca li s-a intamplat asa... e doar o coincidenta.

| Nastia a răspuns:

Cred ca o sa mai creasca daca inca nu ai 18 ani, .cam atunci s opresc din crestere, ...nu iti da vitamine sexul,.tongue

| Yaguar a răspuns:

Cresterea sanilor nu sun influentsatsi de sex insa aici este o alta problema si ca sa o intelegi adaug spusele unui doctor in medicina :,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Sexul stopeaza cresterea

| MisterKat a răspuns:

Nu o sa le creasca sanii la fetele dupa ce fac sex! Nu devii mai inteligent, mai frumos, mai inalt daca faci sex! Chestiunile legale de fizic nu au nicio legatura cu viata sexuala! happy
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul happy

| anonim a răspuns:

Da.pana la pamant.rolling on the floor

| andi a răspuns:

Daca le dai cu usturoi... da ce au interzis la crestere?

| N538961518 a răspuns:

Da poti sa o incepi linistita.

| Cryss a răspuns:

Cauta pe site ca a mai fost o intrebare in legatura cu schimbarile fizice daca iti incepi viata sexualahappy. Si s-a zis si acolo ca nu au loc schimbari fizicehappy, eventual ruperea himeului, insa doar atat happy.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Sanii nu au nicio legatura cu sexul, dar sigur sanii cresc si in perioada cand esti gravida si mai ales cand se alapteaza se produc mari schimbari.

| anita_2588 a răspuns:

Sanii se dezvolta pina la 23, 24 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! O sa le fie frica sa creasca.
Normal ca o sa mai creasca.pana la o anumita varsta. ce legatura are asta cu sexul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Viața sexuală nu are nimic în comun cu creșterea sânilor.
Aceștia din urmă se umflă pe perioada sarcinii prin prezența laptelui în sâni, iar după lactație aceștia revin la la normal din punct de vedere al volumului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...normal.Sanii cresc pana la 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti spun sincer eu am sanii destul de mici si am 19 ani dar uite in ultimul an mi-au mai crescut sanii deci varsta de dezvoltarte hormonala nu e aceeasi pentru toata lumea depinde de organismul tau este posibil ca sanii tai sa creasca mai tarziu pana pe la 24 de ani asta nu inseamna ca te vei compara cu PAMELA sexul nu are treaba cu dezvoltarea ta fizica. si mai e ceva nu la toate fetele le cresc sanii pana la o dimensiune de 90 este posibil sa se opreasca la o dimensiune mai mica sau sa depaseasca asta e fizionomia noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nornal... da dc u vrei sa incepi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si da cred si nu prea cred