| iubii a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare.luna trecuta am avut ultimul contact sexual neprotejat(14.01) si a doua zi(15.01) mi-a venit menstruatia. iar acum trebuia sa imi vina luna aceasta cam pe 15 dar inca nu mi-a venit...acum 2 zile ma dureau ovarele si sunt si racita care este cauza?(am luat o pastila de raceaala cam cand trebuia sa imi vina) oare sunt racita la ovare?:-s

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Eu cred ca si-a dat drumu in tine. el se va bucura de viata si tu vei ramane o proasta care nu s-a putut abtine. ce bine de noi baieti, **** si disparem, mai lasa si cate unu fraier urmelaughing

| DNSK a răspuns:

Sunt miliarde de intrebari de genu asta si zeci de miliarde de griji! voi chiar nu invatati nimic din ce vedeti in jur?! sunteti copii nu puteti da nastere altor copii! voi chiar sunteti atata de prosti sa treceti prin ce vedeti la altii? daca nu-ti vine luna asta fa-ti un test de sarcina! si. Dumnezeu sa t ajute.

| briosicabriosel a răspuns:

Buna, de fiecare data exista riscul sa ramai insarcinata chiar daca el nu a ejaculat in tine. pentru ca exista lichidul preejaculator, care contine spermatozoizi in cantitai mici, poate fi o raceala la ovare, poate fi stresull. aveti grija mai copii mai, nu faceti greseli care s-ar putea sa va strice toata viata, PROTEJATI-VA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te nelinista, uneori intirzie si mai mult.Numai bine.

| loooooool a răspuns:

Vreau sa va intreb si eu ceva! eu sunt virgina dar prietenul meu m-a atins cu ******* in acea zona, el a ejaculat in mana mea, dar este posibil sa fi ejaculat si in acea zona putin, daca a ejaculat odata in mana? e posibil sa fi ramas insarcinata? va rog ajutati-ma! a si referitor la intrebarea ta cred ca este o raceala